Cat's Role Playing Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

soul-mates

3 posters

Go down

soul-mates Empty soul-mates

Post by Tziben Fri Mar 20, 2015 5:20 pm

חשבתי על הקונספט של סול מייטס.
בעולם שבו יש סול מייטס, אנשים שנועדו אחד לשנייה (אפשר להרחיב את הקונספט גם להומובץסקסואלים) אבל דווקא מגניב לחשוב על אנשים לא מצאו את הסול מייטס שלהם ואיך החיים שלהם נראים, או איך החברה מקבלת מישהו שבגד באישה שלו כי הוא מצא את הסול מייט שלו. או מצב שראית את הסול מייט שלך אבל הופרדתם מסיבה כזו או אחרת.
על תככים היסטוריים שלקיסרים שהתאהבו בפשוטת עם, או זוג אוהבים משני צדדי המלחמה.
שיש אסכולה מדעית שחוקרת את התופעה וכו'

זה יותר חומר לספר מאשר למשחק תפקידים. אבל סתם רציתי לשתף, היית לי השראה לעולם כזה וסיפורים מרגשים באוטובוס.

Tziben

Back to top Go down

soul-mates Empty Re: soul-mates

Post by Tziben Fri Mar 20, 2015 5:21 pm

נכתב מהפלאפון שלי*

Tziben

Back to top Go down

Post by Shturmi Fri Mar 20, 2015 7:04 pm

האמת שזה יכול להיות די חזק בתור ספר פנטזיה, או בעולם אחר או בהיסטוריה אלטרנטיבית.ם
אם מכניסים לשם עוד קונספטים על טבעיים אחרים זה גם יכל להיות מערכה, אבל פחות.ם
זה כן, כמו כל עולם, גם מאפשר לעשות סיפור מתח על פושע משוגע שרוצח סול מייטים של אנשים, או משהו כזה.ם
Shturmi
Shturmi
Admin

https://catsrpg.rpg-board.net

Back to top Go down

Post by Shturmi Fri Mar 20, 2015 7:24 pm

הבעיה הפוטנציאלית עם ליצור עולם כזה זה שאם הקונספט של סול מייטס היה מושרש מאוד בתרבות אז אין סיבה שמלך שמתאהב בפשוטת עם, איש שבוגד באשתו, או כל מקרה אחר יהיה לא לגיטימי - צריך איזשהיא אמונה נגדית ל"תהיה עם הסולמייט שלך בכל מחיר" נפוצה בתרבות, אחרת אין מתח מוסרי בכלל.ם
Shturmi
Shturmi
Admin

Back to top Go down

Post by Tziben Fri Mar 20, 2015 8:17 pm

בכל זאת, אנשים הם קנאים מטבעם. סיפור על המלכה שלא רצתה להיות האישה סוג ב' אז היא רצחה את הסולמייט של המלך.

חשבתי על הגדרות שונות של נפשות תואמות, נניח שאתה מזהה את הסול מייט שלך רק שאתה רואה אותה פיזית, ככה שגם בעת המודרנית קשה למצוא את הסול מייט.
חשבתי ספציפית על סדרה סטייל אנימה שלמישהו שראה כשהוא היה רטן את הסול מייט שלו אבל היא לא שמה לב. ובגלל שזה היה בגיל כל כך קטן הוא שכח את זה אבל כל החיים שלו יש לו תחושה שמשהו בתוכו נאבד לו. ושזו תסמונת ידוע של אנשים שאיבדו את הסול מייט שלהם, ובכללי האווירה המודרנית של סול מייטס. שיש חברות שמחפשות לך את הבול מייט וכאלה

Tziben

Back to top Go down

Post by Shturmi Fri Mar 20, 2015 8:56 pm

כמו שאמרתי לך בפלאפון כדרמה זה יהיה מאוד קל לעשות עם זה הרבה דברים מאוד עצובים ומרגשים, כי לא ממש צריך להשקיע בעולם. תנסה לכתוב לזה משהו, למה לא?ם
Shturmi
Shturmi
Admin

Back to top Go down

Post by Tziben Fri Mar 20, 2015 9:55 pm

יש לי רעיונות ממש ויזואלים לאנימה עם הקונספט, אפילו איזה מוזיקה לנגן ברקע...
קשה לי לתרגם את הרגש בכתיבה, אבל אני אנסה. אלמנטים כמו הדמות לרגע נזכרת במשהו במעורפל וחולמת בהקיץ, ונקטעת על ידי נאפס באמצע. איך מתרגמים את זה לכתיבה?

Tziben

Back to top Go down

Post by Shturmi Sat Mar 21, 2015 10:33 am

כותבים פלאש בק. לדעתי הדרך הטובה ביותר לכתוב פלאש בק הוא בתחילת פרק בלי שמספרים לך שזה פלאש בק. ואז כשהוא נגמר עושים שתי שורות רווח ואומרים משהו על אופיו של "הזיכרון" הספציפי הזה.ם

גם לי רוב הדברים בראש הם עם מוזיקה וציורים ספציפיים, ואפילו חיתוכים מהירים או תזוזות מצלמה בסצנות אקשן. מה לעשות שאין לנו סטודיו אנימה פרטי, זה היה יכול להיות מאוד נחמד.ם
Shturmi
Shturmi
Admin

Back to top Go down

Post by Spooky Tue Mar 31, 2015 6:49 pm

זה רעיון עם הרבה פוטנציאל. תכתוב על זה משהו.
Spooky
Spooky

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top